Knyga „Gintarinė širdis” keliauja pas skaitytojus

Knyga „Gintarinė širdis” keliauja pas skaitytojus

Gera žinia skaitytojams – įvairovės literatūrai priskiriama pasakų knyga „Gintarinė širdis” išleista iš naujo! Jau nuo 2014 d. gruodžio mėn. 15 d. galite įsigyti knygas Vilniuje, o  gyvenantys kituose miestuose  – užsisakyti pasakų rinkinį paštu.

Tai antrasis, pataisytas „Gintarinės širdies“ leidimas. Knygoje kalbama apie šių dienų socialines problemas: patyčias mokykloje dėl išskirtinės išvaizdos, neįgalumą, tėvų emigraciją, romų integraciją ir kitokios šeimos modelius: gyvenimą atskirai nuo vieno iš tėvų ar šeimas sukuriančius vienos lyties asmenis.  Šiame leidinyje rasite ne tik šešias pasakas, bet ir praktines rekomendacijas tėvams, globėjams bei pedagogams kaip skaityti konkrečias pasakas. Leidinį puošia pačios autorės sukurtos, akvarele lietos iliustracijos.

Perskaitę visas pasakas, pastebėsite, kad visi jose veikiantys mokytojai („Mergaitėje su baltomis pirštinaitėmis“, „Laimės kūdikyje“, „Stebuklingame smuikelyje“) yra išmintingi ir pasiruošę išklausyti vaiką, kartu paieškoti išeičių iš keblių situacijų. Lygiai tokie pat išmintingi yra karaliai (išskyrus vieną valdovą) ar tėvai. Vaikui, bandančiam suprasti, kokiame pasaulyje jis gyvena, suaugusiųjų pagalba yra labai svarbi. Būkime vienu iš jų.

Galimybę šią įvairovės literatūrai priskiriamą knygą įsigyti suteikia VšĮ Įvairovės ir edukacijos namai, Tolerantiško jaunimo asociacija, Lygių galimybių plėtros centras ir Lietuvos žmogaus teisių centras.

Knygos kaina –  25 Lt. Registruokitės ir užsisakykite knygą.
Užpildžius registracijos formą, gausite laišką su tolimesnėmis instrukcijomis.

Norėdami paremti knygos išsiuntimą Lietuvos bibliotekoms galite tai padaryti per Indiegogo platformą.