Laisvų nuo neapykantos bendruomenių kūrimas Lietuvoje. Jaunimo darbuotojų mokymai

Laisvų nuo neapykantos bendruomenių kūrimas Lietuvoje. Jaunimo darbuotojų mokymai

Kviečiame į mokymus, kurių metu išmoksite atpažinti bei tinkamai reaguoti į neapykantos kalbą internete, atrasite naujus  metodus bei įgūdžius, kaip integruoti neapykantos kalbos internete temas į darbą su jaunimu.

Mokymų metu rasime atsakymus į klausimus: Kas yra neapykantos kalba? Prieš ką ji nukreipta? Kaip ją atpažinti ir tinkamai reaguoti? Kaip neapykantos kalba veikia vaikus, jaunuolius, asmenį, bendruomenę?

Atrasime inovatyvias darbo galimybes ir metodus kaip kalbėtis su jaunimu neapykantos kalbos tema ir kaip integruoti neapykantos kalbos, internetinių patyčių temas dirbant su jaunimu atviruose jaunimo centruose.

Praktinių užsiėmimų metu parengsime individualius darbo su jaunimu planus.

Mokymų dalyviams, išklausiusiems  mokymų programoje numatytas temas, bus išduodami pažymėjimai.

MOKYMAI SKIRTI

Jaunimo darbuotojams.

Socialiniams darbuotojams bei psichologams dirbantiems atviruose jaunimo centruose ir erdvėse, vykdantiems mobilų darbą bei gatvės darbą su jaunimu.

Su jaunimu dirbančių organizacijų atstovams.

MOKYMUS VEDA

Vika Matuzaitė – mokymų vadovė, 10 metų aktyviai dirbanti neformalaus ugdymo, tarptautinio darbo su jaunimu, žmogaus teisių ir žmogaus teisių ugdymo srityse. Tarptautinio jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūros tinklo narė. Pastaruosius metus taip pat dėmesį skirianti socialinio teisingumo temoms tiek darbe su jaunimu, tiek formaliame švietime, tiek darbe su bendruomenėmis ir visuomeninėmis iniciatyvomis.

Indrė Maršantaitė – jaunimo politikos, formalaus, neformalaus ir žmogaus teisių ugdymo, darbo su jaunimu ekspertė, daugiau nei 10 metų tiesiogiai dirbanti su įvairaus amžiaus jaunimu, organizacijomis, bendruomenėmis, sprendimų priėmėjais bei tarpžinybinio sektoriaus atstovais. Veda mokymus Lietuvoje bei užsienyje, yra Jaunimo Tarptautinio bendradarbiavimo agentūros mokymų vadovų tinklo narė. Savo darbe ji siekia apjungti žmogaus teisių ir kultūros edukaciją, kritinio mąstymo, emocinio intelekto ugdymo bei solidarumo temas. Domisi medijų raštingumo, lyčių lygybės, psichikos sveikatos, neapykantos kalbos, migracijos, žmogaus teisių integracijos į formaliojo ir neformaliojo ugdymo sistemas temomis.

INFORMACIJA

Mokymai vyks gruodžio 16 d. 9:00 val. – 17 d. 18:00 val. „Inovatorių slėnyje“ Antalieptėje. 

Norinčius dalyvauti kviečiame užpildyti REGISTRACIJĄ

Dalyvių skaičius yra ribotas, tad dėl dalyvavimo mokymuose su kiekviena/u susisieksime asmeniškai (gruodžio 2 dieną).

Dalyvavimas yra nemokamas (organizatoriai apmoka apgyvendinimo, maitinimo išlaidas bei mokymams reikalingas priemones, kelionės išlaidas iki ir iš mokymų vietos, turi susimokėti patys dalyviai ar juos siunčianti organizacija).

Projektas iš dalies finansuojamas Europos Sąjungos Teisių, lygybės ir pilietiškumo programos lėšomis.

Mokymus organizuoja Lietuvos žmogaus teisių centras

Daugiau informacijos: daiva@lchr.lt +370 64844780