Pasirinkite savo favoritą, gaukite kvietimą arba akreditaciją

Pasirinkite savo favoritą, gaukite kvietimą arba akreditaciją

Lietuvos žmogaus teisių centras – daugiau nei du dešimtmečius veikianti nevyriausybinė organizacija. Per beveik ketvirtį amžiaus sukūrėme tris stiprius reiškinius – festivalį „Nepatogus kinas“, žmogaus teisių portalą manoteises.lt, edukacinę platformą nepatogauskinoklase.lt.

Pasirinkite savo favoritą ir skirkite 2 proc. savo gyventojų pajamų mokesčio vienam iš jų. Atsidėkodami pakviesime į festivalio „Nepatogus kinas 2018“ atidarymą arba padovanosime festivalio akreditaciją, su kuria pateksite į visus norimus festivalio filmus, nelaukdami eilėse.

Apie skirtą paramą prašome pranešti el. paštu jurate@manoteises.lt. Tik taip galėsime jums įteikti kvietimą arba akreditaciją.

Kad apsispręsti būtų lengviau, džiaugiamės, kad 2017 m.:

– festivalio „Nepatogus kinas“ seansuose apsilankė 16 000 žiūrovų, video žinutę festivaliui įrašė LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė;

– žmogaus teisių portalas manoteises.lt pasiekė rekordinius -283 933 – unikalius rodinius, o Matuko reformą palaikančią peticiją portale pasirašė 32 000 žmonių;

– platformoje „Nepatogaus kino klasė“ nemokamai filmus žiūri jau per tūkstantį Lietuvos mokytojų ir edukatorių;

Nežinote, kaip skirti paramą? Pateikiame užpildytos paramos skyrimo formos pavyzdį. Parašykite mums el. paštu jurate@manoteises.lt arba užpildykite elektroninę formą:

1. Savo interneto naršyklėje atsidarykite Elektroninę deklaravimo sistemą.

2. Pasirinkite patogiausią būdą prisijungti prie sistemos. Tai galite padaryti prisijungę prie savo elektroninės bankininkystės, VMI priemonėmis arba naudodami savo el. parašą.

3. Pasirinkite „Deklaravimas“ ir kairėje pusėje esančią skiltį „Pildyti formą“.

4. Susiraskite formą FR0512 v.3. Galite užpildyti prašymą skirti iki 2% nuo Jūsų gyventojo pajamų mokesčių tiesiogiai portale arba parsisiuntę jo formą į savo kompiuterį.

5. Užpildykite formą pagal šias instrukcijas:

E1 laukelyje „Gavėjo tipas“ pasirinkite: 2;
E2 laukelyje „Gavėjo identifikacinis numeris (kodas)“ įrašykite: 291768410;
E3 laukelyje „Mokesčio dalies paskirtis“: nurodyti nebūtina;
E4 laukelyje „Mokesčio dalies dydis (procentais)“ nurodykite: 2 arba 1%;
E5 laukelyje „Iki kada skiriate mokesčio dalį“ taip pat nurodyti nebūtina, bet galite nurodyti, pvz. 1–5 metams;

6. Norėdami pateikti užpildytą formą viršutiniame dešiniajame kampe spauskite „Pateikti“.

Dėmesio! Jeigu kurį nors lauką užpildote klaidingai, sistema Jums nurodo padarytą klaidą, todėl galite lengvai viską pataisyti.

Svarbu žinoti:

El. deklaravimo formos pateikimo Valstybinei mokesčių inspekcijai (VMI) terminas – 2018 m. gegužės 2 d.;

Jeigu jūsų prašymuose bus klaidų, VMI Jums grąžins formą pataisymui ir iki 2018 m. rugpjūčio 20 d. dar galėsite užpildyti patikslintą formą;

Informacija mokesčių klausimais -1882.