Susipažinkite su Lietuvos žmogaus teisių centro 2023 m. veiklos ataskaita

Susipažinkite su Lietuvos žmogaus teisių centro 2023 m. veiklos ataskaita

Dirbdamos (-i) Lietuvos žmogaus teisių centre (LŽTC), kasdien siekiame mažinti atotrūkį tarp viešai deklaruojamų vertybių bei idealų – laisvos, vakarietiškos, demokratiškos, žmogaus teises užtikrinančios Lietuvos – ir realybės, kurioje žmonės gyvena šiandien. O realybėje vis dar gaji diskriminacija, smurtas artimoje aplinkoje ir smurtas prieš moteris, homofobija, transfobija, antisemitizmas, antičigonizmas, neapykantos nusikaltimai ir neapykantos kalba ir kitos nepagarbos žmogaus teisėms formos.

Todėl visuomenei pasakojame apie žmonių kasdienes patirtis, darome įtaką teisės aktams, kuriame įrankius, kurie skirti šviesti ir kalbėti apie žmogaus teises – kad augintume ir pačios (-tys) augtume kartu su visuomene.

2023 m. Lietuvos žmogaus teisių centro komanda veikė, kalbėjo, organizavo, dalyvavo ir dirbo įvairiuose formatuose, įvairiomis temomis. Su dalimi jų, taip pat su rezultatais organizuojant kino festivalį „Nepatogus kinas“, audiofestivalį „Banguoja“ ir kitus projektus galite susipažinti metinėje veiklos ataskaitoje. Finansinių ataskaitų rinkinį rasite ČIA

Esame dėkingi draugams, partneriams, praktikantams, savanoriams ir bendraminčiams.

Jei jaučiate, kad mums pakeliui, patogiu būdu prisidėkite prie žmogaus teisių puoselėjimo Lietuvoje.